Opis proizvoda
Maksimalna rezolucija snimanja 32MP. Bandwidth In 256Mbps. Bandwidth Out 256Mbps. Kompresija snimanja H.265+/H.264+. 1x HDMI, 1x VGA. 1x audio in, 1x audio out. 4x Alarm In, 1x Alarm Out. 1x RJ45 10M/100M/1000M mrežni interfejs. 1x USB2.0, 1x USB3.0. 2HDD maksimalnog kapaciteta do 16TB po disku.
Specifikacije
Fizičke karakteristike
| Dužina | 384 mm |
| Širina | 317 mm |
| Visina | 52 mm |
| Težina | 3 Kg |
| Boja | Crna |
NVR karakteristike
| Broj podržanih IP kamera | 16 |
| Izlazni protok (Max. Bandwidth Out) | 256 Mbps |
| Ulazni protok (Max. Bandwidth IN) | 256 Mbps |
Osnovne karakteristike
| Broj HDD slotova | 2 |
| Max. rezolucija snimanja | 32MP |
| HDMI rezolucija | 8K UHD |
| Video izlazi | HDMI, VGA |
| Alarmni ulazi | 4 |
| Alarmni izlazi | 1 |
| Wi-Fi | Ne |
| Max. kapacitet po HDD | 16TB |
| Analitika i AI | Nema AI |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
