Opis proizvoda
Maksimalna rezolucija snimanja 8MP. Frame rate: 8MP (1-7fps), 5MP (1fps"“12fps); 4MP (1fps"“15fps), 1080P (1fps"“25fps) . Bandwidth In 256Mbps, Bandwidth Out 256Mbps. Kompresija snimanja Smart H.265+/H.264+. 1x VGA, 1x HDMI. 1x audio in, 1x audio out. 1x RJ45 10M/100M/1000M mrežni interfejs. Mogućnost dvosmerne komunikacije na tridesetdva analogna kanala. 1x USB 2.0, 1x USB 3.0. 1x RS485 komunikacija. 2HDD maksimalnog kapaciteta 16TB po disku. Analitika: SMD Plus (Raspoznavanje ljudi i vozila) na tridesetdva kanala, Perimeter Protection na dvanaest kanala, Face Detection na šest kanala, Face Recognition na dva kanala, AcuPick na dvanaest kanala.
Specifikacije
Fizičke karakteristike
| Dužina | 375 mm |
| Širina | 333.9 mm |
| Visina | 53 mm |
| Težina | 2.38 Kg |
| Boja | Crna |
Osnovne karakteristike
| Broj HDD slotova | 2 |
| Max. rezolucija snimanja | 8MP |
| HDMI rezolucija | 4K UHD |
| Video izlazi | HDMI, VGA |
| Alarmni ulazi | 1 |
| Alarmni izlazi | 1 |
| Wi-Fi | Ne |
| Max. kapacitet po HDD | 16TB |
| Analitika i AI | AcuPick, Čuvanje i pretraga lica, Detekcija lica, Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Prepoznavanje ljudi/vozila, Zona intruzije |
XVR karakteristike
| Broj analognih kanala | 32 Ch |
| Broj dodatnih IP kanala | 32 Ch |
| Ulazni protok (Max. Bandwidth IN) | 256 Mbps |
| Izlazni protok (Max. Bandwidth Out) | 256 Mbps |
| Transkodiranje više izvora | Da |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
