DS-D5055U3-1V0S
55 inča 4K 60Hz monitor.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
Rezolucija 3840 × 2160. Dizajniran za rad 24/7. Refresh rate Max 60Hz. 3x HDMI, 1x USB 2.0. Pozadinsko osvetljenje D-LED. Brightness 300 cd/m². Contrast ratio 4000:1. Integrisani Zvučnici. Podržava VESA nosače.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija | 3840x2160 px |
| Dijagonala ekrana | 55 " |
| Video ulazi | DP, HDMI, VGA |
Kvalitet prikaza
| Osvetljenje (Brightness) | 250"“300 cd/m² |
| Kontrast | 4000 : 1 |
| Tip osvetljenja ekrana | D-LED |
| Refresh rate | 60 Hz |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | Nema |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Boja | Crna |
| Dužina | 1226 mm |
| Širina | 1226 mm |
| Visina | 714 mm |
| Težina | 11.5 Kg |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.

