IPC-HDW2849TM-S-IL-0280B-BLACK
8mp mrežna kamera u dome kućištu sa Smart Dual Light tehnologijom.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
1/2.7 CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.008 Lux @F1.6. Maksimalna rezolucija 3840 × 2160. Fiksna optika 2.8mm. Kompresija Smart H.265+, H.264+. Zaštita IP67. WDR 120dB. Domet IC/LED diode 30m. Integrisan mikrofon. Slot za microSD karticu do 256GB. Analitika: SMD Plus (Raspoznavanje ljudi i vozila), Perimeter Protection (Raspoznavanje ljudi i vozila). Napajanje 12VDC, PoE. Odgovarajuća dozna PFA130-E. Zidni nosač PFB205W-E. Nosač za banderu PFA152-E. Materijal: Metal i Plastika.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 8 MP |
| Oblik kućišta | Turret/Eyeball |
| Pomoćno osvetljenje | Dual Light (IR + LED) |
| Domet IR osvetljenja | do 30m |
| Domet LED osvetljenja | 30 metara |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal i plastika |
| Boja | Crna |
| Dužina | 121.9 mm |
| Širina | 121.9 mm |
| Visina | 99.1 mm |
| Težina | 0.48 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Fiksni |
| Minimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.6 |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| Alarm | Nema |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Prepoznavanje ljudi/vozila, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.


