IPC-HDW2841T-ZS-27135
8MP mrežna kamera u Eyeball kućištu.
Opis proizvoda
1/2.7 CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.008 Lux @ F1.5. Maksimalna rezolucija 3840 × 2160. Motorizovan varifokal 2.7 - 13.5 mm. Kompresija Smart H.265+, H.264+. Zaštita IP67. WDR 120dB. Domet IC diode 40m. Integrisan mikrofon. Napajanje 12VDC, PoE. Analitika: SMD Plus (Raspoznavanje ljudi i vozila), Perimeter Protection (Raspoznavanje ljudi i vozila). Odgovarajuća dozna je PFA130-E. Zidni nosač PFB205W. Nosač za banderu PFA152-E. Materijal: Metal.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 8 MP |
| Oblik kućišta | Turret/Eyeball |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet IR osvetljenja | do 40m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| Alarm | Nema |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 122 mm |
| Širina | 122 mm |
| Visina | 108.3 mm |
| Težina | 0.7 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Minimalna širina objektiva | 2.7 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 13.5 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.5 |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Prepoznavanje ljudi/vozila, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.


