Opis proizvoda
1/2.9" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color 0.006 Lux@F1.5. 2688 × 1520. Motorizovan varifokal 2.7 - 13.5mm. Kompresija H.265+/H.264+. Nivo zaštite IP67. 120dB WDR. Domet IC dioda do 40m. Integrisan mikrofon. Slot za microSD karticu do 256GB. Analitika: SMD Plus, Perimeter Protection (Raspoznavanje ljudi i vozila). Napajanje 12VDC, PoE. Odgovarajuća dozna je PFA130-E. Nosač za banderu je PFA152-E. Zidni Nosač je PFB205W-E. Materijal: Metal.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 4 MP |
| Oblik kućišta | Turret/Eyeball |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet IR osvetljenja | do 40m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| Alarm | Nema |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 122 mm |
| Širina | 122 mm |
| Visina | 108.3 mm |
| Težina | 0.69 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Minimalna širina objektiva | 2.7 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 13.5 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.5 |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.265, H.265+ |
| Analitika i AI | Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Prepoznavanje ljudi/vozila, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.



