Opis proizvoda
1/2.7" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.0089 Lux @F1.6. Maksimalna rezolucija 2688x1944, termalna optika 160×120. Fiksna optika 4.3 mm, termalna optika 3.6 mm. Kompresija H.265/H.264. Nivo zaštite IP67, IK10. WDR 120dB. Domet IC dioda do 30 metara. 2x alarm in, 2x alarm out. 1x audio in. Slot za microSD karticu do 512GB. Analitika: Perimeter Protection, Temperature Measurement, Fire Detection. Napajanje 12VDC, PoE. Odgovarajuća dozna je DS-1260ZJ. Nosač za banderu: DS-1275ZJ-S-SUS. Ugaoni nosač je DS-1276ZJ-SUS. Materijal: Metal i Plastika.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 5 MP |
| Oblik kućišta | Bullet |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet IR osvetljenja | do 30m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Termalna detekcija
| Funkcije merenja temperature | Za merenje temperature objekata |
| Rezolucija termalnog senzora (px) | 160×120 px |
| Vidljivo svetlo kamere | Dual lens (termalna + vidljivi spektar) |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | IK10 |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, eksterni audio ulaz |
| Alarm | Da, integrisano strob svetlo |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal i plastika |
| Boja | Bela |
| Dužina | 349.1 mm |
| Širina | 113 mm |
| Visina | 105 mm |
| Težina | 1.71 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Fiksni |
| Minimalna širina objektiva | 4.3 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 4.3 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.6 |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264, H.265 |
| Analitika i AI | Detekcija pokreta, Detekcija požara, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.


