Opis proizvoda
1/2.5" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.005Lux @F1.6. Maksimalna rezolucija 2560x1440. Varifokalna optika 5.5 - 176mm, 32x optički zum. Kompresija H.265+/H.264+. Nivo zaštite IP67. WDR 120dB. Domet IC dioda 200 metara. Integrisan mikrofon. 2x alarm in, 1x alarm out, 1x audio in, 1x audio out. Slot za microSD karticu do 512GB. Analitika: Perimeter Protection (Raspoznavanje ljudi i vozila), Face Capture, Regional People Counting, Manual Tracking, Auto Tracking. Napajanje 36VAC, Hi-PoE. Zidni nosač je DS-1602ZJ, DS-1604ZJ-BOX. Nosač za banderu je DS-1604ZJ-BOX-POLE. Materijal: Metal.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 4 MP |
| Oblik kućišta | PTZ |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet IR osvetljenja | do 200m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 36V DC, Hi-PoE |
PTZ funkcije
| Digitalni zum | Da |
| Optički zoom | 32 X |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| Alarm | Da |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 220 mm |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 363.3 mm |
| Težina | 5 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Minimalna širina objektiva | 5.5 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 176 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.6 |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Auto-Tracking, Brojanje ljudi, Detekcija lica, Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Prepoznavanje ljudi/vozila, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
