DS-2DE7A425IWG1-E
4MP mrežna kamera u PTZ kućištu sa DarkFighter tehnologijom.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
1/2.8" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.005Lux @F1.5. Maksimalna rezolucija 2560x1440. Varifokalna optika 4.8 - 120 mm, 25x optički zum. Kompresija H.265+/H.264+. Nivo zaštite IP67, IK10. WDR 120dB. Domet IC dioda 200 metara. 2x alarm in, 1x alarm out, 1x audio in, 1x audio out. Dvosmerna komunikacija. Slot za microSD karticu do 512GB. Analitika: Perimeter Protection, Face Capture, Manual Tracking, Auto-Tracking, People Counting. Napajanje 36VDC, Hi-PoE. Zidni nosač DS-1602ZJ, DS-1604ZJ-BOX. Nosač za banderu je DS-1604ZJ-BOX-POLE. Ugaoni nosač je DS-1604ZJ-BOX-CORNER. Materijal: Metal.
Specifikacije
PTZ funkcije
| Digitalni zum | Da |
| Optički zoom | 25 X |
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 4 MP |
| Oblik kućišta | PTZ |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet IR osvetljenja | do 200m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 36V DC, Hi-PoE |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 220 mm |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 363.3 mm |
| Težina | 5 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Minimalna širina objektiva | 4.8 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 120 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.6 |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | IK10 |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, Dvosmerna komunikacija |
| Alarm | Da, integrisana sirena i svetlo |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Auto-Tracking, Brojanje ljudi, Čuvanje i pretraga lica, Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.



