Opis proizvoda
1/2.8" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.018Lux @ (F1.2, AGC ON). Maksimalna rezolucija 1920x1080. Fiksna optika 4mm. Kompresija H.265/H.264. Nivo zaštite IP68, IK08. WDR 120dB. Domet IC dioda 30 metara. 2x alarm in, 2x alarm in. Slot za microSD karticu do 128GB. Video analitika: Face Detection, Perimeter Protection, Unattended Baggage Detection, Object Removal Detection. Napajanje 100VAC - 240VAC, PoE. Odgovarajuća dozna je DS-2780ZJ-X/316L. Zidni nosač je DS-1704ZJ-Y-AC. Materijal: Metal.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 2 MP |
| Oblik kućišta | Specifičan |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet IR osvetljenja | do 30m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 100-240V AC, PoE |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | IK08 |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Nema |
| Alarm | Nema |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP68 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Siva |
| Dužina | 202 mm |
| Širina | 174 mm |
| Visina | 172 mm |
| Težina | 5.99 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Fiksni |
| Minimalna širina objektiva | 4 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 4 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.2 |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Detekcija lica, Detekcija pokreta |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 128GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
