DS-2XE6046G0-LIS/AM(316L)(4mm)1.3m
4MP mrežna Explosion-Proof kamera.
Na upit
Opis proizvoda
1/2.7" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.005Lux @F1.6. Maksimalna rezolucija 2688 × 1520. Fiksna optika 4mm. Kompresija H.265+/H.264+. Nivo zaštite IP68, IK10, NEMA 4X. WDR 120dB. Domet IC/LED dioda do 30 metara. 1x alarm in, 1x alarm out. 1x audio in, 1x audio out. Slot za microSD karticu do 512GB. Video analitika: Motion Detection (Raspoznavanje ljudi i vozila), Perimeter Protection (Raspoznavanje ljudi i vozila), Face Detection, Unattended Baggage Detection, Object Removal Detection. Napajanje 12VDC, PoE. Odgovarajuća dozna je DS-2XE2707CB-M12(316L). Zidni nosač je DS-4401ZJ-GY38SL. Materijal: Metal.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 4 MP |
| Oblik kućišta | Specifičan |
| Pomoćno osvetljenje | Dual Light (IR + LED) |
| Domet IR osvetljenja | do 30m |
| Domet LED osvetljenja | 30 metara |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | IK10 |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, eksterni audio ulaz |
| Alarm | Da |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP68 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Siva |
| Dužina | 396 mm |
| Širina | 236 mm |
| Visina | 222 mm |
| Težina | 2.7 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Fiksni |
| Minimalna širina objektiva | 4 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 4 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.6 |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Detekcija lica, Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Prepoznavanje ljudi/vozila, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
