DS-2CD4312F-IZS(2.8-12mm)
1MP mrežna kamera u dome kućištu.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
1/3" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Maksimalna rezolucija 1280x720. varifokalna optika 2.8 - 12 mm. Kompresija H.264. Nivo zaštite IP66,IK10. DWDR. Domet IC dioda 30 metara. Slot za SD karticu 128GB. 24VAC napajanje,PoE. Nosač za zid je DS-1273ZJ-160.
Specifikacije
Kuciste
| IP zažtita BRISATI | IP67 |
Osnovne karakteristike
| Materijal kućišta | N/A |
Video i Audio (IP)
| Wi-Fi | N/A |
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 1 MP |
| WDR | DWDR |
Objektiv i optika
| Objektiv | Manuelni varifokal |
| Minimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 12 mm |
Dodatne funkcionalnosti
| Audio | Nema |
| Alarm | Nema |
Mrežne i smart funkcije
| Slot SD kartice | Ima, do 128GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
