Opis proizvoda
1/1.8" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.003Lux @F1.6. Maksimalna rezolucija 3840x2160. Fiksna optika 2.8mm. Kompresija H.265+/H.264+. Nivo zaštite IK10. WDR 130dB. Domet IC dioda 30 metara. Slot za microSD karticu do 512GB. 1x HDMI out. 1x alarm in, 1x alarm out. 1x audio in, 1x audio out. Analitika: Motion Detection (Raspoznavanje ljudi i vozila), Face Capture, Perimeter Protection (Raspoznavanje ljudi i vozila). Napajanje 12VDC, PoE. Odgovarajuća dozna je DS-1280ZJ-DM46. Zidni nosač je DS-1272ZJ-120. Nosač za banderu je DS-1275ZJ-SUS. Ugaoni nosač je DS-1276ZJ-SUS. Materijal: Metal.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 8 MP |
| Oblik kućišta | Dome |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet IR osvetljenja | do 30m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 130dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | IK10 |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, eksterni audio ulaz |
| Alarm | Da |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | Nema |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 119 mm |
| Širina | 119 mm |
| Visina | 90 mm |
| Težina | 440 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Fiksni |
| Minimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.6 |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Detekcija lica, Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Prepoznavanje ljudi/vozila, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 512GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.




