DS-2CD2T45G0P-I(1.68mm)
4MP mrežna kamera u bullet kućištu.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
1/2.7" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.028 Lux @ (F2.0, AGC ON). Maksimalna rezolucija 2688x1520. Fiksna optika 1.68mm. Kompresija H.265+/H.264+. Nivo zaštite IP67. WDR 120dB. Domet IC dioda 20 metara. Slot za microSD karticu do 256GB. Analitika: Perimeter Protection, Face Detection. Napajanje 12VDC, PoE. Odgovarajuća dozna je DS-1280ZJ-S, DS-1260ZJ. Nosač za banderu je DS-1275ZJ-SUS, DS-1275ZJ-S-SUS. Ugaoni nosač je DS-1276ZJ-SUS. Materijal: Metal.
Specifikacije
Kuciste
| IP zažtita BRISATI | IP67 |
Osnovne karakteristike
| Materijal kućišta | Metal |
Video i Audio (IP)
| Wi-Fi | Ne |
Osnovne karakteristike
| Minimalno osvetljenje (bez IR) | 0.028 lux |
| Rezolucija (MP) | 4 MP |
| Oblik kućišta | Bullet |
| Domet IR osvetljenja | do 20m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 278mm mm |
| Širina | 105mm mm |
| Visina | 105mm mm |
| Težina | 0.57Kg Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Fiksni |
| Minimalna širina objektiva | 1.68 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 1.68 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 2.0 |
Dodatne funkcionalnosti
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| IR osvetljanje (tip) | Standardni |
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Nema |
| Alarm | Nema |
Mrežne i smart funkcije
| Mrežni protokoli | HTTPS, ONVIF, RTSP, SNMP, TCP/IP |
| ONVIF podrška | Da |
| Način povezivanja | LAN |
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Detekcija lica, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.





