DS-2CD2643G2-IZS(2.8-12mm)
4MP mrežna kamera u bullet kućištu sa AcuSense tehnologijom.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
1/3" CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON). Maksimalna rezolucija 2688x1520. Varifokalna optika 2.8 - 12 mm. Kompresija H.265+/H.264+. Nivo zaštite IP67, IK10. WDR 120dB. Domet IC dioda 60 metara. 1x alarm in, 1x alarm out. 1x audio in, 1x audio out.Slot za microSD karticu do 256GB. Analitika: Motion Detection (Raspoznavanje ljudi i vozila), Perimeter Protection (Raspoznavanje ljudi i vozila), Face Detection. Napajanje 12VDC, PoE. Nosač za banderu je DS-1275ZJ-S-SUS. Odgovarajuća dozna je DS-1276ZJ,DS-1276ZJ-S. Ugaoni nosač je DS-1276ZJ-SUS. Materijal: Metal.
Specifikacije
Kuciste
| IP zažtita BRISATI | IP67 |
Osnovne karakteristike
| Materijal kućišta | Metal |
Video i Audio (IP)
| Wi-Fi | Ne |
Osnovne karakteristike
| Minimalno osvetljenje (bez IR) | 0.005 lux |
| Rezolucija (MP) | 4 MP |
| Oblik kućišta | Bullet |
| Domet IR osvetljenja | do 60m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 308.5mm mm |
| Širina | 97.9mm mm |
| Visina | 93mm mm |
| Težina | 1.39Kg Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Minimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 12 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.6 |
Dodatne funkcionalnosti
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| IR osvetljanje (tip) | Standardni |
| IK zaštita (Antivandal) | IK10 |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, eksterni audio ulaz |
| Alarm | Da |
Mrežne i smart funkcije
| Mrežni protokoli | HTTPS, ONVIF, RTSP, SNMP, TCP/IP |
| ONVIF podrška | Da |
| Način povezivanja | LAN |
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Analitika i AI | Detekcija pokreta, Linijska detekcija, Perimetarska zaštita, Prepoznavanje ljudi/vozila, Zona intruzije |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.





