IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4
4MP mrežna kamera u bullet kućištu.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
1/3 CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.03 Lux @ F1.7. Maksimalna rezolucija 2688 × 1520. Motorizovan varifokal 2.8 - 12mm. Kompresija H.265+, H.264+. Zaštita IP67. WDR 120dB. Domet IC diode 50m. Slot za microSD karticu do 256GB. Napajanje 12VDC, PoE. Odgovarajuća dozna PFA130-E, Nosač za banderu PFA152-E. Materijal: Metal.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 4 MP |
| Oblik kućišta | Bullet |
| Pomoćno osvetljenje | Infracrveno |
| Domet IR osvetljenja | do 50m |
| Domet LED osvetljenja | Nema |
| WDR | 120dB |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 244.1 mm |
| Širina | 90.4 mm |
| Visina | 90.4 mm |
| Težina | 0.85 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Minimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 12 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.7 |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Nema |
| Alarm | Nema |
Mrežne i smart funkcije
| Video kompresija | H.264+, H.265+ |
| Wi-Fi | Ne |
| Slot SD kartice | Ima, do 256GB |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
