HAC-ME1239TQP-A-PV-0360B
2MP HDCVI Smart Dual Light TiOC kamera u eyeball kućištu, 4 u 1 TVI/AHD/CVI/CVBS režim.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
0.001 Lux @F1.6. Maksimalna rezolucija 1920x1080. Fiksna optika 3.6mm. Nivo zaštite IP67. 130dB WDR. Domet IR/LED dioda do 40 metara. Integrisan mikrofon. Alarm crveno-plavo svetlo, sirena. Napajanje 12VDC. Odgovarajuća dozna je PFA13G. Nosač za banderu je PFA152-E. Zidni nosač je PFB205W. Materijal: Metal i plastika.
Specifikacije
Analogna tehnologija
| Izlazi | Video |
| Video tehnologije | AHD, CVBS, HDCVI, HDTVI |
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 2 MP |
| Oblik kućišta | Turret/Eyeball |
| Pomoćno osvetljenje | Dual Light (IR + LED) |
| Domet IR osvetljenja | do 40m |
| Domet LED osvetljenja | 40 metara |
| WDR | 130dB |
| Napajanje | 12V DC |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal i plastika |
| Boja | Bela |
| Dužina | 109.9 mm |
| Širina | 109.9 mm |
| Visina | 100.9 mm |
| Težina | 0.32 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Fiksni |
| Minimalna širina objektiva | 3.6 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 3.6 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.6 |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| Alarm | Da, integrisana sirena i svetlo |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.


