Opis proizvoda
5MP CMOS sa progresivnim skeniranjem. Color: 0.0001Lux @F1.0. Maksimalna rezolucija 2880x1620. Fiksna optika 2.8mm. Nivo zaštite IP67. WDR 130dB. Domet LED dioda do 50 metara. Integrisan mikrofon. Napajanje 12VDC. Odgovarajuća dozna je PFA13G. Nosač za banderu je PFA150, PFA156. Zidni nosač je DH-PFB2203W. Materijal: Metal i Plastika.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 5 MP |
| Oblik kućišta | Turret/Eyeball |
| Pomoćno osvetljenje | LED |
| Domet IR osvetljenja | Bez IR |
| Domet LED osvetljenja | 50 metara |
| WDR | 130dB |
| Napajanje | 12V DC |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Ima, integrisani mikrofon |
| Alarm | Nema |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP67 |
| Materijal kućišta | Metal i plastika |
| Boja | Bela |
| Dužina | 109.9 mm |
| Širina | 109.9 mm |
| Visina | 102.2 mm |
| Težina | 0.33 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Fiksni |
| Minimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.0 |
Analogna tehnologija
| Izlazi | Video |
| Video tehnologije | AHD, CVBS, HDCVI, HDTVI |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.



