DS-2CE19DF8T-AZE(2.8-12mm)
2MP TVI kamera u bullet kućištu sa ColorVu i PoC tehnologijom 4 u 1 TVI/AHD/CVI/CVBS režim.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
0.0003 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with white Light. Maksimalna rezolucija 1920x1080. Varifokalna optika 2.8 - 12 mm. Nivo zaštite IP68. 130dB WDR. Domet LED dioda 40 metara. 12v napajanje. Odgovarajuća dozna je DS-1280ZJ-S. Nosač za banderu je DS-1275ZJ-SUS. Ugaoni nosač je DS-1276ZJ-SUS. Materijal: Metal.
Specifikacije
Analogna tehnologija
| Izlazi | Video |
| Video tehnologije | AHD, CVBS, HDCVI, HDTVI |
Osnovne karakteristike
| Rezolucija (MP) | 2 MP |
| Oblik kućišta | Bullet |
| Pomoćno osvetljenje | LED |
| Domet IR osvetljenja | Bez IR |
| Domet LED osvetljenja | 40 metara |
| WDR | 130dB |
| Napajanje | 12V DC, PoC |
Fizičke karakteristike
| IP zaštita | IP68 |
| Materijal kućišta | Metal |
| Boja | Bela |
| Dužina | 237.1 mm |
| Širina | 89.5 mm |
| Visina | 85.6 mm |
| Težina | 1.02 Kg |
Objektiv i optika
| Objektiv | Motorizovani varifokal |
| Minimalna širina objektiva | 2.8 mm |
| Maksimalna širina objektiva | 12 mm |
| Max. otvor blende ƒ/ | 1.0 |
Dodatne funkcionalnosti
| IK zaštita (Antivandal) | Nema |
| Zaštita od korozije | Nema |
| Audio | Nema |
| Alarm | Nema |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.



