DS-3E1510P-EI
8-portni (8+2) upravljivi gigabitni PoE svič.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
8 gigabitna PoE porta, 2 gigabitna Ethernet porta. PoE power budget 110W, 30W po portu. Lako upravljanje mrežom putem web browser-a, Hik-Partner Pro i Hik-Central Pro. Operativna radna temperatura 0 ~ 40C. Napajanje 54VDC, 2.22A. Zaštita od prenapona 6KV za PoE portove.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Upravljivost | Upravljivi |
| Ukupno uplink portova | 2 |
| Napredne funkcije | Long Range, PoE watchdog, Smart managed, VLAN, Zaštita od prenapona |
| Napajanje | 54V DC |
| Rackmount | N/A |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
Portovi i snaga
| Ukupni broj portova | 10 |
| Broj PoE portova | 8 |
| PoE budžet (W) | 110 W |
| Hi-PoE | Ne |
Uplink i brzina
| Broj RJ45 Uplink portova | 2 |
| Brzina uplink portova | 10/100/1000 Mbps |
| Brzina portova | 10/100/1000 Mbps |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
