DS-3T1506HP-SI-4P2F/No Power unit
4-portni (4+2) upravljivi gigabitni Hi-PoE svič.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
4 gigabitna Hi-PoE porta, 2 gigabitna SPF porta. PoE power budget 300W. 90W na svim portovima. Zaštita IP40. PoE watchdog funkcija za automatsko detektovanje i resetovanje kamera koje su izgubile konekciju. Metalno kućište, bez ventilatora. Operativna radna temperatura -30 ~ 65C. Preporučeno napajanje 48 do 57 VDC. Zaštita od prenapona 6KV za Hi-PoE portove.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Upravljivost | Upravljivi |
| Ukupno uplink portova | 2 |
| Napredne funkcije | Long Range, PoE watchdog, Smart managed, Upravljanje preko web browsera, VLAN, DHCP, QoS, Zaštita od prenapona |
| Napajanje | 48-57V DC |
| Rackmount | Ne |
| Min. radna temperatura | -40 °C |
| Max. radna temperatura | 75 °C |
Portovi i snaga
| Ukupni broj portova | 4 |
| Broj PoE portova | 4 |
| PoE budžet (W) | 300 W |
| Hi-PoE | Da |
Uplink i brzina
| Broj SFP Uplink portova | 2 |
| Brzina uplink portova | N/A |
| Brzina portova | Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps) |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
