DS-3T1506HP-EI-UPS/No Power unit
4-portni (4+2) industrijski upravljivi solarni gigabitni PoE svič.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
3 gigabitna PoE porta, 1 gigabitni Hi-PoE port, 2 gigabitna SPF porta. PoE power budget na 54V 110W, na 12V-24V 60W. 90W na prvom portu, od 2-4 30W po portu. Zaštita IP30. PoE watchdog funkcija za automatsko detektovanje i resetovanje kamera koje su izgubile konekciju. Metalno kućište, bez ventilatora. Operativna radna temperatura -40°C do 75°C. Preporučeno napajanje 54VDC 2.22A, Preporučeno solarno napajanje 12VDC 10A, 24VDC 5A (odgovarajuće solarne panele možete naći na kraju datasheet-a). Zaštita od prenapona 6KV za PoE portove.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Upravljivost | Upravljivi |
| Ukupno uplink portova | 2 |
| Napredne funkcije | Long Range, PoE watchdog, Smart managed, Upravljanje preko web browsera, VLAN, DHCP, QoS, Zaštita od prenapona |
| Napajanje | 12V DC, 24V DC, 54V DC |
| Rackmount | Ne |
| Min. radna temperatura | -40 °C |
| Max. radna temperatura | 75 °C |
Portovi i snaga
| Ukupni broj portova | 6 |
| Broj PoE portova | 4 |
| PoE budžet (W) | 110 W |
| Hi-PoE | Da |
Uplink i brzina
| Broj SFP Uplink portova | 2 |
| Brzina uplink portova | N/A |
| Brzina portova | 10/100/1000 Mbps |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
