DS-KV9503-WBE1
Wifi pozivna jedinica interfona sa prepoznavanjem lica i čitačem kartica.
Cene su dostupne samo prijavljenim korisnicima
Opis proizvoda
2x2MP kamera. Zaštita IP65, IK08. WDR 120dB. Wi-Fi 2,4GHz. Pomoćno IC osvetljenje do 3m. 2 releja za brave. Tamper zaštita. Čitač mifare (13,56Mhz) kartica. Otključavanje na lice, karticu, PIN, Bluetooth, QR kod, HikConnect i unutrašnju jedinicu. Napajanje 12VDC, PoE.
Specifikacije
Osnovne karakteristike
| Broj tastera | 1 |
| Tehnologija povezivanja | Ethernet |
| Način otključavanja | Aplikacija, Kartica/tag, Na monitoru, Prepoznavanje lica, Šifra |
| Dodatne funkcije | PoE napajanje, Relejni izlaz za bravu, Tamper zaštita |
| Montaža | Nazidna |
| Napajanje | 12V DC, PoE |
Bezbednost
| IP zaštita | IP65 |
| IK zaštita (Antivandal) | IK08 |
Dimenzije (VxSxD)
| Visina | 182 mm |
| Širina | 85 mm |
| Dubina | 26 mm |
*C.C.T.V Centar Master DOO Beograd (u daljem tekstu Master) nastoji da pruži tačne i precizne informacije o proizvodima, uključujući opise, slike i cene, objavljene na svom web portalu. Ipak, napominjemo da ne možemo garantovati potpunu tačnost, potpunost niti ažurnost svih prikazanih podataka. U skladu sa standardnom poslovnom praksom, preduzećemo sve razumne korake da eventualne nepravilnosti ili greške budu blagovremeno ispravljene. Master zadržava pravo da u bilo kom trenutku izmeni ili ažurira informacije i sadržaj na web portalu, bez prethodne najave ili obaveštenja. Korišćenjem ovog portala i svih informacija dostupnih na njemu, smatra se da ste upoznati sa ovim uslovima i da ih u potpunosti prihvatate.
